Yasal Uyarı

Fullindir.com.tr Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti'nin tescilli markası olup, web sitemizde popüler programların tanıtımları ve güncel sürümlerine ait ücretsiz versiyonlarının yasal indirme bağlantıları yayınlanmakta veya direk olarak ilgili kurulum dosyasının yüklenebilmesi sağlanmaktadır.

Sitemizdeki program tanıtım sayfalarında yer alan tüm dosyalar üretici firmaların orjinal dosyaları veya bu dosyaların yüklenebilmesi için gereken orjinal bağlantıları içermekte olup, hiçbir şekilde kırılmış (crack'li), katılımsız tabir edilen dosyaların yayını yapılmamakta veya ilgili dosyalara bağlantı sağlanmamaktadır.

Sitemizde yer alan veya bağlantılar aracılığıyla yüklenilen dosyalar veya bu programların içeriklerinden veya kullanımlarından dolayı kullanıcıların bilgisayarlarında olabilecek herhangi bir problemden dolayı web sitemiz veya şirketimiz hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
Tavsiye

Internet Download Manager

Dünyanın en popüler indirme yöneticisi programı

Advanced SystemCare PRO

Tek tuşla bilgisayarınız eski hızına gelsin

Malwarebytes Anti-Malware

Tüm zararlı tehditlere karşı %100 koruma

Revo Uninstaller

Yazılım kaldırma / uninstaller programı

Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.
Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2015